Májový meetup

Späť
  • Publikované: 27.apríl 2020

Májový meetup

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia a prívrženci hier a herného vývoja,

zdá sa, že Covid-19 tu s nami ešte nejaký ten čas ostane a s ním aj zavreté štúdiá a kaviarne, kde by sme sa mohli stretávať.

Poďme využiť technológie a zmeniť naše gauče a domácnosti na novú formu stretávania sa, kde sa vieme stretnúť aspoň virtuálne a podebatiť spolu o tom, kto sa ako má, ako znáša opatrenia v dôsledku šírenia vírusu a tiež na čom práve pracuje.

Náš plánovaný májový meetup teda zrealizujeme v plánovanom termíne 5. 5. od 18:00, akurát si ho dáme online.

Prihláste sa do našej online „krčmy“ kliknutím na link:
??? https://zoom.us/j/99110468660

Výber drinkov ponecháme tentokrát na systém čo chladnička dala a tešíme sa na vás všetkých na Zoom-e. Ak viete o niekom, kto by sa rád pridal, ale nebol zatiaľ na žiadnom predošlom meetupe, nevadí, určite ho/ju pozvite. Taktiež odporúčame ďalej sledovať náš profil Game Dev Košice pre prípadné zmeny alebo ďalšie novinky.

Na záver ešte jedna vec, radi by sme priestor platformy Game Dev Košice ponúkli aj vám a touto formou vám poskytli príležitosť predstaviť sa našim členom, fanúšikom či followerom našej komunity. Pripravili sme si pre vás krátky dotazník, venujte mu minútku svojho času a prezraďte čo-to o sebe – nájdete ho pod linkom: ? https://bit.ly/majovy_meetup

Ďakujeme za spoluprácu, všetkých pozdravujeme a vidíme a počujeme sa najneskôr 05. mája 2020.

Držte sa,
tím Game Dev Košice